2023 TUREB Uygulama Eğitim Gezileri

  • Anasayfa
  • 2023 TUREB Uygulama Eğitim Gezileri

Önemli BilgilendirmeImage

TUREB 2023 Uygulama Eğitim Gezileri Hakkında Bilgilendirme,

Uygulama Eğitim Gezileri için, TUREB RBS sisteminde kayıt işleminizi tamamlayıp, kaydınız onaylandıktan sonra en kısa sürede;

1) TUREB kayıt ücretini ödediğiniz bölgelerle ilgili, varsa tercih ettiğiniz tur tarihlerini aşağıdaki tablodan seçip, gönderebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tarihlerde, talebiniz karşılanamadığı durumlarda, en yakın tarihe yerleştirmeniz yapılacaktır.

* Tarih seçimi yapmayan katılımcıların, tur yerleştirmeleri RBS kayıt sırasına göre, en uygun olan tarihlere yapılacaktır.

2) Tablodan seçim yapıp, gönderi yaptıktan sonra, RBS kayıt sıranız ve ilgili tarihlere açılmış kontenjan doğrultusunda yerleştirme işlemleriniz en kısa sürede yapılacaktır.

3) Tarih yerleştirmeniz yapıldıktan sonra; taksitli ödeme yapmak isteyenler için, RBS kaydında bildirmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza ve / veya e-mail adresinize, seçmiş olduğunuz bölgelerin ödemesi ile ilgili, ayrı bir ödeme linki, tur tarihlerinizle birlikte gönderilecektir. Gelen sms veya e-mail yolu ile bildirilen link(ler) üzerinden belirtilen süre içerisinde ödeme seçiminizi yaparak işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Havale/EFT yolu ile ödeme yapacak olmanız durumunda gelen link(ler)i dikkate almayarak, aşağıdaki acente banka hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz Dekont açıklama bölümünde “katılımcı ad – soyad ve katılacağınız bölgelerin” eksiksiz olarak yazılması gerekmektedir.

* Ödemenizi tamamladıktan sonra, acentemizden teyit almanıza gerek bulunmamaktadır. Ödeme belgeniz teyit niteliğindedir. İşlemin tamamlanmış olduğu ile ilgili bilgilendirmeyi/dekontunuzu tur/hizmet bitimine kadar saklayınız.

Bu işlemler yapıldıktan sonra, turunuz başlamadan önce, mümkün olan en kısa sürede;

Katılacağınız turun tarih bilgisiyle birlikte, hareket yer ve saatleri, anlatım konusu dağıtımı bilgisi, RBS kaydında bildirdiğiniz mail adresinize gönderilecektir ( RBS’ye bildirdiğiniz mail adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Hatalı bildirimlerde acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur).

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda, belirtilen tarihlerde katılacağınız turun gerçekleştirmesi şeklinde, uygulama gezinizin süreci tamamlanacaktır.

Uygulama gezileriyle ilgili tüm yazışmalar ug@esmeraldatur.com mail adresimizden yapılacaktır. Diğer mail adreslerimize yapılan gönderimler, mail trafiğinin yoğunluğu nedeniyle dikkate alınamayacaktır.

Güncel bilgilendirmeler için sayfayı takip ediniz.


Tur Tarihleri


Katılmak istediğiniz bölgelerin tur tarihlerini aşağıdaki formun Lütfen Katılacağınız Bölgeleri Seçiniz kısmında seçiminizi yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz.


  • Esmeralda Tur tarafından Ocak-Nisan 2023 döneminde gerçekleştirilecek TUREB Uygulama Eğitim Gezileri'nde, birbirini tarih ve coğrafi olarak takip eden bölge turlarındaki bölgeler arası geçişler, iniş-biniş yapmadan aynı otobüsle gerçekleştirilecektir. Tur katılım durumunuz, tabloda belirtilen programların tarihlerinden farklıysa, acentemizi arayınız.

  • 0312 99 00 555Tur Ücretleri


Akdeniz

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

5.650 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

5.850 ₺

Single Farkı (Havale/EFT)

2.190 ₺

Single Farkı
(Kredi Kartı Tek Çekim)

2.300 ₺

Ege

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

5.450 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

5.640 ₺

Single Farkı (Havale/EFT)

1.810 ₺

Single Farkı
(Kredi Kartı Tek Çekim)

1.900 ₺

Güneydoğu Anadolu

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

5.480 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

5.680 ₺

Single Farkı (Havale/EFT)

1.950 ₺

Single Farkı
(Kredi Kartı Tek Çekim)

2.050 ₺

Marmara

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

6.330 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

6.550 ₺

Single Farkı (Havale/EFT)

2.460 ₺

Single Farkı
(Kredi Kartı Tek Çekim)

2.590 ₺

Taksitli İşlemler:

NOT: Ödeme linkleri, TUREB tarafından başvuruları onaylanan katılımcılara, kontenjan dahilinde SMS ve/veya E-posta yoluyla iletilecektir.


Havale / EFT İşlemleri için Banka Hesap Bilgileri:

Ziraat Bankası:

Hesap Adı: Esmeralda Ulus. Tur. Tic. Dan. Taah. Ltd. Şti.

Iban No: TR 2800 0100 0833 4796 7530 5011


Sormak istediğiniz hususları ug@esmeraldatur.com mail adresimize Ad, Soyad & İletişim Cep Numaranızı ekleyerek iletebilirsiniz.