0312 231 88 55 (pbx)

6 GECE 7 GÜN ANTALYA TURU

Yarım Pansiyon
 • Müzeler & Ören Yerleri
 • 1 Hafta
 • Tur Rehberi
 • Araçta İkram
 • Sigorta

Program

Özel tur otobüsümüzle sabah 07.30’da Ankara’dan hareketle, yol güzergâhındaki misafirlerimizi alıp, belirli noktalarda vereceğimiz molaların ardından Antalya’ya öğleden sonra varış ve konaklama yapacağımız otelimize yerleşme. Sonrasında otobüsümüze binerek Konyaaltı Plajı'na hareket. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği sonrası panoramik Şehir Turu ve şehrin en eski yerleşim yeri olan Kaleiçi’nde tarihi binaların güzelliği ve muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde rehberimizle küçük bir yürüyüş sonrası serbest zaman. Belirtilen saatte toplanarak otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (1.Gece)
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında, Pamfilya’nın en önemli liman kentlerinden olan Side’ye varış, yüzme ve öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından, dileyen misafirlerimizle Antik Tiyatro ve Müze’yi de kapsayan Side Antik Şehir gezisi. Sonrasında,yeraltı sularından beslenen 93 km uzunluğundaki Manavgat Nehri’nin yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki falezlerden dökülen Manavgat Şelalesi gezisi. Bu ziyaretimizin ardından, antik dönemde Köprüçay'ın düzlüğe ulaştığı yerde M.Ö. 10. yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş ve antik devrin mamur zengin kentlerinden biri olan ve tiyatrosu M.S. 2. yüzyılda Romalı'lar tarafından yaptırılan Aspendos günün son ziyaret noktası. Buradaki gezimizin ardından güzel bir günü daha tamamlayarak otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (2.Gece)
Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Çıralı’ya hareket. Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molası ardından, koruma altına alınan eşsiz sahili, doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla görülmeye değer yerlerden biri olan Olimpos (Olympos) Antik Şehri gezisi. Öğleden sonra vereceğimiz yüzme molamızın ardından, dileyen konuklarımızla kayaların arasından çıkan alevleri asırlardır yanmakta olan, Chimaera’yı diğer adıyla Yanartaş’ı görmek için, rehberimiz eşliğinde 40-50 derece eğimli patika yolda yarım saatlik küçük bir yürüyüş. Gezimizin bitiminde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (3.Gece)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta,ince kumlu, çam ormanları ile kaplı olan Lara Plajları’na varış ve denizin, güneşin keyfini çıkartmanız için serbest zaman. Ardından, Düden Şelalesi’nin denize döküldüğü yer olan Karpuz Kaldıran mevkiinde fotoğraf molası. Buradaki molamızın bitiminde, Antalya Şehir Merkezi’nde vereceğimiz serbest zaman sonrasındaotelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (4.Gece)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, otobüsümüzle konaklama yaptığımız otelimizden hareket. Güzel manzaralara sahip, Beydağları Olimpos Milli Parkı içinde yer alan Akdeniz’e paralel seyreden sahil yolunda yapacağımız keyifli bir yolculuk sonrası Phaselis Antik Kenti’ne varış. Antik Şehir Gezisi ve burada vereceğimiz yüzme molasının ardından, Batı Toros Dağları'nın eteklerinde yer alan, tarihi bir yerleşim yeri ve çam ormanları ile oksijen deposu olan, keşfedilecek birçok güzelliğin yer aldığı Kemer’de, otobüsümüzle panoramik şehir turu ve serbest zaman. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (5.Gece)
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Anadolu’nun en eski halklarından Luvi'lerin soyundan gelme Solym’ler tarafından kurulmuş, Büyük İskender’in İ.Ö.333’de kenti kuşatmasına güçlü bir savunma yaparak teslim etmemesiyle ünlenen, önemli bir antik kent olan Termessos’ un gezilmesi. Ardından yapacağımız Antalya Müzesi gezisi sonrasında Konyaaltı Plajı’na varış. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından güzel bir günü daha tamamlayarak otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Antalya’daki otelimizde (6.Gece)
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında bavullarımız ile birlikte otelimizden 11.00’de hareket. Tur başlangıç günündeki geliş güzergahımızı kullanarak, keyifli bir yolculuk sonrasında Ankara'ya akşam saatlerinde varış ve tur bitimi. Bir başka Esmeralda Tur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


 • Lüks Tur Otobüsleriyle Ulaşım
 • 3-4 Yıldızlı Otellerde 6 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • (6 Gece Konaklama + 6 Sabah Kahvaltısı + 6 Akşam Yemeği)
 • Tur Programı İçerisinde Belirtilen Tüm Geziler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • ESMERALDA TUR Refakati
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Müze Ören Yeri Girişleri İçin Müze Kart Alınması Hizmetleri ve Bedeli (TC Vatandaşları İçin)
 • Programda Yer Alan Özel İşletme Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • İlk Gün Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınacak Akşam Yemeği
 • Yabancı Ülke Vatandaşları İçin Müze-Ören Yerleri Giriş Ücretleri (Museum Pass Ücreti + Özel İşletme Giriş Ücretleri)
 • Yemeklerde Alınan İçecekler

*Not: Rehberiniz programın aslına sadık kalmak kaydı ile gerektiğinde program akışında değişiklik yapabilir.